Bestuur OVR

Alle bestuursleden en functies op een rijtje

Dagelijks bestuur

Ineke Nijen Es

Ineke Nijen Es

Voorzitter
i.nijen.es@oranjeverenigingruurlo.nl
sponsoring@oranjeverenigingruurlo.nl

Richard Haakmeester

Richard Haakmeester

Penningmeester
richard.haakmeester@gmail.com 

Helma Roekevisch

Helma Roekevisch

Secretaris
h.roekevisch@oranjeverenigingruurlo.nl
info@oranjeverenigingruurlo.nl

Bestuur

Jeroen Visschers

Jeroen Visschers

Inrichting Weide
visschersjeroen@gmail.com

Peter ten Berge

Peter ten Berge

Optocht
p.tenberge@oranjeverenigingruurlo.nl
optocht@oranjeverenigingruurlo.nl
Ab Roekevisch

Ab Roekevisch

Interdorpspelen
roekevisch@concepts.nl
Hennie Theijssen

Hennie Theijssen

Algemeen bestuurslid
htheijssen@kpnplanet.nl
Jan Nijenhuis

Jan Nijenhuis

Algemeen bestuurslid
j.nijenhuis01@hetnet.nl
Lisa Nijen Es

Lisa Nijen Es

PR-Marketing
pr@oranjeverenigingruurlo.nl

Overige leden per commissie

Optocht
Peter ten Berge (voorzitter)   
Jan Nijenhuis
Chantal van het Hof
Stephanie van Woudenberg
Sjors Haakmeester
Bertie ter Bogt
Interdorp
Ab Roekevisch (voorzitter)
Joery Sprukkelhorst
Jan Nijenhuis
Michel Beuting
Henny Theijssen
Luke Blikman
Geert Cornelisse
Wim Meerbeek
Leendert Koertse
Michiel Nijenhuis
Verlichtingsroute
Ab Roekevisch (verbinding vanuit bestuur)
Dick Marsman
Reulse Avond

Ineke Nijen Es (verbinding vanuit het bestuur)
Hans ter Horst
Thomas Roesink
Peter Weenk
Merel Lievestro

Ouderenmiddag
Anja Maas
Jan Nijenhuis (verbinding vanuit bestuur)
Hans Ribbers
Henny Thijssen
Volksspelen

Peter Liesker
Richard Haakmeester (verbinding vanuit bestuur)

Ledenadministratie

Peter Liesker

PR en sponsoring
Lisa Nijen Es (voorzitter)
Wouter Berkelder
Cas Wichers
Lieke Roekevisch
Koningsdag
Ina te Veluwe

in samenwerking met ROV en de Tapperij

Sponsoring/ Oranjevrienden, -borrel
Ineke Nijen Es (verbinding vanuit bestuur)
Daniel Hes
Klaas Wierda
Erik Roekevisch
Inrichting weide
Jeroen Visschers (voorzitter)
Henny Theijssen

in samenwerking met:
stichting Kermis
stichting de Weide (horeca)
en pachter